Menu
Hesabım
Tüm Türkiye Ücretsiz Teslimat ve Montaj. 

Altus Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Önerileri - Blog RSS Feed

05 Oca Altusyetkilibayi.com dan ''Evlendiren'' Kampanya
cihan 1 534
Altusyetkilibayi.com dan ''Evlendiren'' KampanyaHerkese Merhaba ; Altusyetkilibayi.com 'dan yapacagınız 15,000 TL ve üzeri alışverişlerinizde, Nettemobilya.com 'dan 2,000 TL lik indirim bizden size he..
16 Kas 2022 Yeni Enerji Etiketlerin de neler değişti ?
cihan 0 77
AB Yeni Enerji Etiketleri Hakkında ?Enerji etiketleri neden değişiyor?Enerji etiketleri 20 yıl önce ilk kez tanıtıldığında bir ürün için A ile F derecesi arasında bir enerji sınıfı verilmekteydi ve bu..
24 Nis Altus Ürünleri Kaç Yıl Garantili ? Hangi Servis Bakıyor
cihan 0 1318
Garanti Uygulamaları+4 YIL EK GARANTİSoğutucular (Tezgah seviyesi soğutucular hariç)Derin DondurucularSolo ve Ankastre FırınlarÇamaşır MakineleriBulaşık MakineleriKlimalar*ilave 4 yıl ek garanti yetki..
24 Nis Altus Hangi Markaya Ait
cihan 0 1751
Bize en çok sorulan soru. Altus hangi markanın yan ürünü ? 1998 yılında, “Tüketicilerin hayatlarına artılar katmak” hedefiyle yola çıkan Altus; Türkiye, Romanya ve Rusya’da yer alan 14 üretim tesisi ..
24 Nis Neden Altus Almalıyım ?
cihan 0 96
Basit, Rahat, Mantıklı BASİT Şık ama gösteriş peşinde olmayan, kullanımı kolay ürünler! Azın, çok olduğuna inanıyor; aşırılıklardan kaçınıyoruz. Bu yüzden herkes tarafından tercih ediliyoruz. Bizde ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
İnternet sitemizin işletimi sırasında çerez ve benzeri teknolojiler kullanılmaktadır.