Menu
Hesabım

Tüm Türkiye Ücretsiz Teslimat ve Montaj.


Teslimat Bilgileri

Sevgili Müşterilerimiz,

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için online alışveriş sitemizde bazı güncellemeler yaptık! Sizlere daha hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimi sunabilmek adına şu hizmetleri sağlıyoruz:  • Ücretsiz Teslimat: Tüm Türkiye genelinde ücretsiz teslimat imkanıyla alışverişinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Hiçbir ek ücret ödemeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Hızlı Teslimat: Ürünlerinizi 1 ila 3 gün içinde kapınıza kadar teslim ediyoruz. Acil ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz.

  • Profesyonel Montaj Hizmeti: Ürünlerinizin montajını Arçelik servisi tarafından yapılmaktadır. Montaj sürecini biz yönetiyoruz, size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

  • Güvenilir Kargo Hizmeti: Ürünleriniz Borusan Lojistik veya PTT Kargo ile güvenli bir şekilde gönderilecektir. Türkiye genelindeki teslimat süremiz 2 ila 5 gün arasında değişmektedir.

  • Esnek Çalışma Saatleri: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarımız, Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar 08:00 - 20:30 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız! Sorularınızı, önerilerinizi veya taleplerinizi iletmekten çekinmeyin. Alışveriş yaparken güvende hissetmeniz bizim için önemli.
İyi alışverişler dileriz!
Saygılarımızla...
İnternet sitemizin işletimi sırasında çerez ve benzeri teknolojiler kullanılmaktadır.