Menu
Hesabım

Tüm Türkiye Ücretsiz Teslimat ve Montaj.


Hakkımızda

Altusyetkilibayi.com  CİHAN MOBİLYA - SARIÇAM/ ADANA Altusyetkilibayi.com Altus Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri markasının Adana da yetkili satıcısıdır. 

  • Adres bilgilerimiz: Mehmet Akif Ersoy Mh kozan yolu üzeri no: 900 Sarıçam ADANA
  • İşyeri yerel telefon: 0,322 329 3180 ( Cihan Mobilya) 
  • Cep Telefon: 0546 470 40 24 
  • Google işletme bilgilerimiz ve diğer bilgiler için Tıklayınız. 
  • Detaylı adres ve iletişim bilgilerimizi iletişim sayfasında görebilirsiniz.
  • Altusyetkilibayi.com açılış tarihi: 24,03,2021 
  • Bağlı bulunduğumuz Altus yetkili distribitör: Şahbazlar A.Ş / ADANA 


Biz 2000 yılından bu yana Sarıçam/Adana'da siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve dürüst satış politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mağaza Açılış 1999

24.12.1999 da mağazamızı açtıgımız da 180 metre kare bir dükkanda mobilya, yatak odası, baza yatak satışı ile başladık.2003 Yılında Altus markası ile tanıştık. 1998 Yılında kurulan Altus daha 5.yılını tamamlamamış bir markanın satışını yapmak o zaman çok zor olsa gerek. İnsanlar Altus markasını tanımıyorlardı. Sadece Çarkıfelek programında yarışmacılara Altus Buzdolabı, Çamaşır Makinesi falan hediye ediliyordu :) Eğer yaşınız 30 üstü ise belki sizde hatırlayabilirsiniz. 2009 Yılına kadar Altus satışımıza, mağazamızda ürünlerini teşhir devam ettik. O yıldan sonra başka bir marka ile 2 yıl çalıştık ama sonra yine 2011 yılında kendimizi ait hissetiğimiz Altus ile çalışmaya devam ettik ve yıl 2022 hala devam ediyoruz. 2019 yılına kadar insanların Altus markasına bakış açısı Arçelik'in yan ürünü olarak devam etti. Biz müşterilerimize ısrarla Altus'u tavsiye ettik. Şu zamana geldiğimiz de Altus artık kendi başına bir marka olmuş pazar payını en yakın rakibine göre 2 ye katlamıştı. Tabiki Altus'u bir marka haline getiren, Türkiye'de ki en yaygın servis ağına sahip olan Arçeliktir. Evet Altus, Arçelik fabrikasında üretilmektedir ve garantisi Arçeliktir. 
İnternet sitemizin işletimi sırasında çerez ve benzeri teknolojiler kullanılmaktadır.